ÖZEL MATEMATİK DERSİ

Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret247774

ANASAYFA


     BAYANDAN BAYANA ÖZEL MATEMATİK ÖĞRETMENİ VE EĞİTİM DANIŞMANI ŞİŞLİ

   
Adı : FATOŞ YILMAZ
 Mesaj gönder        Detay
 
 
Detay
FATOŞ YILMAZ 0538 523 21 55

Çukurova Üniversitesi Matematik öğretmenliği mezunuyum.
Ankara Üniversite'sinde eğitim psikolojisi dalında yüksek lisans yaptım.

          Şuan İstanbul'da ikamet etmekte ve arabamla öğrencilerin evine giderek bayan öğrencilere matematik özel dersleri vermekteyim.

           Üniversiteden mezun olduktan sonra İstanbul ve Adananın en seçkin ve başarılı kurumlarında öğretmenlik yaptım bir taraftan da özel dersler verdim.

9 senedir hemde özel ders vermekteyim. Bu süre zarfında bir çok başarılı öğrenciler yetiştirdim girdikleri sınavlarda matematikten full yapan birçok öğrencilerim oldu

         Her düzey ve sınıfa Matematik dersi verebilecek pedogojik tecrubeye sahibim.

           REFERANSIM ÖĞRENCİLERİMDİR

          YGS LYS KPSS DGS VE TEOG gibi tüm sınavlara öğrenci hazırlıyorum ve şu ana kadar bu sınavlarda büyük başarılar elde etmiş çok sayıda öğrencilerim oldu.

Öğrenci olduğum dönemlerede ah keşke şöyle öğretmenim olsa derdim işte şimdi ben hayalimdeki o öğretmenliği kendi öğrencilerime en güzel şekilkde sunabilecek bir gayret içindeyim

            Öğrencilerimle samimi ve sıcak ilişkiler kurar fakat derslerimde ciddiyete önem veririm

           Çalışmaya başlamadan ilk olarak öğrencilerimin seviyesini ve eksiklerini belirler ve en hızlı bir şekilde başarıya ulaştıracak disiplinli ve sistematik bir çalışma programı takip ederim.

 Öğrencilerimi sık sık arar mesaj atar derslerinin takibini yaparım
 
            Konularımı mantık ve muhakeme üzerine kurulu olarak işler konuyu kavratmadan masanın başından kalkmam.

Asla ezber ve gereksiz formüllere dayalı bilgiler vermem eğer formül gerekecek bir konu ise formülün mantığını kavratırım, akılda ezberinde kalmasını sağlarım.
    
            Her zaman bizi sonuca götürecek ve öğrencinin dahada başarılı olmasını temin edecek olan şey ödevdir ve öğrencinin bol bol test çözerek hususi çalışmasıdır, bu yapılmadığı takdirde öğrenci gereken başarıyı elde edemeyecektir işte bu nedenle verdiğim ödevlerin mutlaka yapılmasını ister ve bir sonraki derste kendim kontrol eder yapılamayan soruları bir bir anlatır öğretirim                
           
Whatsapp üzerinden öğrencilerimin sorularını paylaşacakları grup açtım yönetimi bende olacak şekilde onların iletişim kurmalarını sağlarım,yapamadıkları soruları istedikleri her an bana sorabilirler. öğrencilerim her zamam rahat ulaşabilecekleri sorularını hiç çekinmedensorabilecekleri hocaları olduğunu bilmelidirler.

matematik zor ve sıkıcı bir  ders olmaktan çıkıp zevkli hale getirilmelidir işte bende bunun gayreti içinde derslerimi işlerim
En önemlisi ben işimi çok seviyorum. Öğrenclerimi eğitmek öğretmek başarıya ulaştırmak benim en büyük hedefim ve gayemdir.

          Sizde matematiği benimle öğrenmek istiyorsanız bana ulaşın

Fatoş yılmaz 05385232155

Birebir özel derslerim sadece bayan öğrenciler içindir
 
 
Talep Formu
İsim
E-Mail
Telefon
İlçeniz
Mesaj